O nás

Domů → O nás

Nabízíme své služby již 18 let a po celou dobu se neustále rozvíjíme. Za dobu své činnosti jsme získali mnoho zkušeností v oblasti stavebnictví a služeb s ním spojených.

Naše stavební činnost je z hlediska vypracovaných organizačních postupů, kvalitou služeb, znalostí technologických prací a kontrolním systémem na profesionální úrovni, kterou se stále snažíme zkvalitňovat. Veškeré stavební a montážní práce zajišťuje naše firma kompletně „na klíč“, což znamená včetně dodávky všech řemesel a prací PSV. Některé tyto práce zajišťuje formou subdodávky, za které přebírá plnou záruku. Stavební firma Stavby ZDENA s.r.o. se zabývá výstavbou rodinných domů, rekonstrukcemi bytů a jinými rodinnými nemovitostmi, zateplováním fasád a dalšími činnostmi souvisejícími se stavební výrobou. 

1

Ke každému investorovi máme osobní přístup a provedeme ho celou cestou při realizaci svého budoucího bydlení od vytvoření projektové dokumentace, stavebního povolení až po kolaudační řízení.

2

Spolupracujeme dlouhodobě s ověřenými subdodavateli stavebních materiálů, oken, dveří.

3

Využíváme nové technologie.

4

Disponujeme technickým vybavením a zařízením staveb.

5

Ve výstavbě se snažíme odvádět práce ve vysoké kvalitě ke spokojenosti našich zákazníků.

6

Velice rádi vyjdeme vstříc našim potenciálním zákazníkům od poradenství až po realizaci stavební zakázky. Samozřejmostí je vypracování cenové nabídky, kterou se řídíme po celou dobu výstavby.

Zásady naší stavební firmy

Naší zásadou, na které jsou postaveny i dosavadní výsledky, je poskytovat kvalitní a odborně provedené práce s propracovaným kontrolním systémem a přiměřeným ziskem. Přizpůsobujeme a podřizujeme se organizačním a časovým požadavkům zákazníků a dbáme na to, aby byl zákazník s výsledky naší práce spokojen.

Realizované stavby jsme prováděli z 90 % objemu prací jako hlavní dodavatel až po kolaudační řízení a předání hotového díla objednateli. Věříme, že Vás stručným přiblížením naší firmy zaujmeme a budeme se těšit na budoucí příjemnou spolupráci.

Proč si objednat služby stavební firmy Stavby ZDENA s.r.o.

Přijatelné
ceny

Individuální
přístup

Bezproblémová
komunikace

Dostatek zkušeností
v oboru

Nejnovější
technologie

Vždy dodržíme
termín

Jsme specialisté na stavby v regionu Říčany u Prahy